ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

09224142577

021-36624492

insta:Sportfix_group
 

تهران، بلوار امام رضا(ع)، مجتمع تجاری خانواده

اسپورت فیکس

 

تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی

 

گروه اسپورت فیکس به عنوان گروه تخصصی و مجاز تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

گروه اسپورت فیکس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

گروه اسپورت فیکس ارائه دهنده خدمات به تمام برندهای داخلی و خارجی الپتیکال و اسکی فضایی می باشد.

نصب و تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص اسپورت فیکس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. استفاده کنندگان از الپتیکال و اسکی فضایی در منازل، باشگاه ها و سازمانها می توانند به سادگی از خدمات گروه اسپورت فیکس در تعمیر الپتیکال و اسکی فضایی استفاده کنند.

تعمیرات الپتیکال و اسکی فضایی به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. می توان با مقداری تحقیق و مطالعه نیازهای عمومی و پیش پا افتاده را برطرف کرد. اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند. منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیرات الپتیکال و اسکی فضایی خود پیدا نکنیم. در ادامه به چند مورد ازاین اقدامات پیش پا افتاده ساده اشاره می کنیم.

دستگاه الپتیکال این اجازه را به کاربر می دهد به انجام تمرین هوازی با شبیه سازی برخی از حرکات راه رفتن و دوچرخه سواری نماید. این دستگاه ها شامل مجموعه ای از پدال ها و فرمان های نصب شده بر روی واحد پایه می باشد. همانطور که پدال حرکت می کند، یک تسمه متحرک درون واحد پایه نصب می شود و چرخشی را ایجاد می کند که در هنگام تمرین مقاومت ایجاد می کند. یک واحد کنسول به شکل مستقیم نصب شده است، و چرخش چرخ های چرخان را دنبال می کند. این به دستگاه اجازه می دهد تا  کاربر محاسبه فاصله شبیه سازی شده را در تمرین محاسبه کند.

طریقه تمیز کردن اسکی فضایی(الپتیکال)

 

سعی کنید دستگاه الپتیکال را در یک محیط خشک و خنک نگه دارید