ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

09224142577

021-36624492

insta:Sportfix_group
 

تهران، بلوار امام رضا(ع)، مجتمع تجاری خانواده

اسپورت فیکس

 

نصب و تعمیر دوچرخه ثابت و تعمیر دوچرخه اسپینینگ

گروه اسپورت فیکس به عنوان گروه تخصصی و مجاز تعمیر دوچرخه ثابت یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر دوچرخه ثابت و تعمیر دوچرخه اسپینینگ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

گروه اسپورت فیکس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر دوچرخه ثابت و تعمیر دوچرخه اسپینینگ با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

گروه اسپورت فیکس ارائه دهنده خدمات به تمام برندهای داخلی و خارجی دوچرخه ثابت و  دوچرخه اسپینینگ می باشد.

نصب و تعمیر دوچرخه ثابت و تعمیر دوچرخه اسپینینگ در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص اسپورت فیکس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. استفاده کنندگان از دوچرخه ثابت و دوچرخه اسپینینگ در منازل، باشگاه ها و سازمانها می توانند به سادگی از خدمات گروه اسپورت فیکس در تعمیر دوچرخه ثابت و تعمیر دوچرخه اسپینینگ استفاده کنند.

تعمیر و نگهداری پیشگیرانه از دوچرخه ثابت و دوچرخه اسپینینگ

تعمیرات دوچرخه ثابت و دوچرخه اسپینینگ به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. می توان با مقداری تحقیق و مطالعه نیازهای عمومی و پیش پا افتاده را برطرف کرد. اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند. منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیرات دوچرخه ثابت و دوچرخه اسپینینگ خود پیدا نکنیم.

شما می توانید برخی از مشکلات دوچرخه های ثابت ورزشی خود را تعمیر کنید و اگر علاقه مند به صرفه جویی در هزینه باشید، معمولا این راه خوبی است. داشتن اطلاعات و دانستن نکاتی در این زمینه می تواند موجب افزایش طول عمر دوچرخه ثابت و دورچرخه اسپینینگ شود.

تمیزکاری و بازدید مستمر

شما باید هفتگی دوچرخه ثابت را بخاطر از دست دادن پیچ و مهره ها بازبینی کنید و آنها را محکم نگه زیرا آنها تمایل دارند پس از مدتی استفاده منظم شل شوند. یکی دیگر از عادت های خوب پاک کردن دوچرخه ثابت پس از هر بار استفاده بخاطر حذف عرق از روی نیمکت است. اکثر تولیدکنندگان توصیه می کنند مراقبت ویژه ای برای تمیز کردن پالس ها (در صورت لزوم) برای تمیز نگه داشتن سنسور ضربان قلب به درستی انجام شود. برای پاک کردن دوچرخه، بعد از هر بار استفاده از یک پارچه تمیز آن را پاک کنید تا از زنگ زدگی و خوردگی جلوگیری شود. شما لازم نیست از هیچ محلول تمیز کننده ای استفاده کنید. وظایف دیگر شامل چک کردن تمام قطعات متحرک برای هر چیزی که امکان شل شدن دارد و سیستم درایو و ترمز است. به طور معمول، این قسمتها در نهایت نیاز به جایگزینی دارند اگر شما ساعتهای زیادی را برای استفاده از دوچرخه صرف میکنید.

مشکلات مکانیکی دوچرخه ثابت و دوچرخه اسپینینگ

اکثر تعمیرات جزئی هستند.  سیستم درایو می تواند بیشترین سایش و پاره شدن را داشته باشد. اگر دوچرخه ثابت از نوع درایو تسمه ای دارید، نیازی به تعمیر و نگهداری نیست، اما دوره های بازدید لازم است، زیرا این تسمه ها می توانند از بین بروند. اگر تسمه ساییده شود و یا ترک بخورد زمان آن است که تعویض شود. اگر مقاومت خیلی سبک یا خیلی زیاد باشد، کابل کشش را بررسی کنید. اگر زنجیر پر سر و صدا باشد، چند قطره روغن زیر دستگیره تنش قرار دهید. در این حال، شما همچنین می توانید مقداری از روغن را برای فنر های ترمز استفاده کنید. برای تنظیم ترمزها، همچنین نحوه جایگزینی سنسورهای سرعت، از راهنمای دستگاه اطلاع داشته باشید.

چرخش  فرمان می تواند یک تعمیر ساده باشد؛ فقط پیچ را دوباره ببندید. پیچ و مهره پدال پیچیده است و یک راه حل مشابه دارد، فقط مطمئن شوید که بیش از حد پیچ نچرخد. در صورتی که مونتاژ مبهم است و باید به طور کامل جایگزین شود، برای راهنمایی به دستورالعمل دستگاه خود مراجعه کنید.

نصب پدال های دوچرخه سواری جدید قبل از نصب، نیاز به گریسکاری دارد تا از خوردگی در داخل بازوهای میل لنگ، جلوگیری شود.

مشکلات الکترونیکی دوچرخه ثابت

قبل از اینکه یک کنسول ناکارآمد را از روی یک دوچرخه راست یا دوچرخه خوابیده یا مستقیم بردارید، به راهنمای دستورالعمل ها مراجعه کنید.

اگر دوچرخه شما تحت ضمانت باشد، ممکن است لازم باشد با یک تکنسین مجاز تماس بگیرید چون ممکن است دوچرخه ثابت شما از ضمانت نامه خارج شود.

اگر فکر میکنید که یک سوء عملکرد و یک مشکل ساده در دوچرخه ثابت وجود دارد، سعی کنید سیم برق را جدا کنید، یک دقیقه صبر کنید و آن را دوباره وصل کنید. معمولا با این کار دستگاه ریست می شود.

دیگر دستورالعمل های عیبیابی موجود در کتابچه راهنمای شما وجود خواهد داشت و احتمالا از شما خواسته خواهد شد تا مطمئن شوید که سیم کشی کنسول امن است و شل نشده است.