ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

09224142577

021-36624492

insta:Sportfix_group
 

تهران، بلوار امام رضا(ع)، مجتمع تجاری خانواده

اسپورت فیکس

  نصب و تعمیر تردمیل

   گروه اسپورت فیکس به عنوان گروه تخصصی و مجاز تعمیر تردمیل یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر تردمیل میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

   گروه اسپورت فیکس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر تردمیل با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

   گروه اسپورت فیکس ارائه دهنده خدمات به تمام برندهای داخلی و خارجی تردمیل می باشد.

   نصب و تعمیر تردمیل در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص اسپورت فیکس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. استفاده کنندگان از تردمیل در منازل، باشگاه ها و سازمانها میتوانند به سادگی از خدمات گروه اسپورت فیکس در تعمیر تردمیل استفاده کنند.

  تعمیر تردمیل

   تعمیرات تردمیل به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. می توان با مقداری تحقیق و مطالعه نیازهای عمومی و پیش پا افتاده را برطرف کرد. اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند. منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیرات تردمیل   خود پیدا نکنیم. در ادامه به چند مورد ازین اقدامات پیش پا افتاده ساده اشاره می کنیم تا از شر پرداخت هزینه برای تعمیر  تردمیل خلاص شوید.

   استفاده نادرست از تردمیل

  رعایت نکردن بعضی از نکات بسیار ساده باعث می‌شود که به تردمیل آسیب رسد و دستگاه دچار مشکل و خرابی شود یکی از این نکات به‌ظاهر ساده و مهم روشن کردن تردمیل می‌باشد.

  ابتدا باید کف پای خود را بر روی تردمیل گذاشته و بعد دستگاه را روشن نموده و به‌صورت آهسته شروع به قدم زدن نمود و سرعت دستگاه از آرام به تند می‌باشد. رعایت نکردن همین  نکته به‌ظاهر ساده باعث می‌شود اینورتر و یا برد راه‌انداز سوخته و تردمیل دچار خرابی شود.

  عدم تناسب وزن افراد با ظرفیت تحمل دستگاه

  همان‌طور که می‌دانید تردمیل های ظرفیت تحمل‌های مختلفی دارند و چنانچه به این نکته توجه نشود و فردی با وزنی بیشتر از ظرفیت تحمل دستگاه روی آن راه برود به دستگاه فشار   آمده و به‌راحتی و در مدت‌زمان کوتاهی خراب می‌شود این فشار باعث سوختن موتور تردمیل می‌شود.

عدم روغن‌کاری و سرویس تردمیل

  از دیگر عواملی که معمولاً باعث خرابی تردمیل می‌شود عدم سرویس به‌موقع دستگاه و یا عدم روغن‌کاری تردمیل می‌باشد. در بعضی موارد هم روغن‌کاری تسمه تردمیل به‌درستی انجام    نمی‌گیرد. سرویس به‌موقع و همچنین استفاده از روغن باکیفیت ( روغن سیلیکون) باعث افزایش عمر تردمیل می‌شود.

نوسانات برق و تغییرات ولتاژ ورودی

  ازجمله عوامل مهمی که هنگام استفاده از تردمیل باید به آن توجه کرد و در حفظ و نگهداری هرچه بهتر دستگاه مؤثر است میزان ولتاژ برق ورودی دستگاه می‌باشد. نوسانات برق باعث     بروز مشکل و خرابی در دستگاه شده و می‌توان گفت یکی از رایج‌ترین علت خرابی تردمیل به شمار می‌آید.

عدم نظافت و رعایت نکات مربوط به نگهداری تردمیل

  وجود گردوغبار و جرم بر روی بعضی از قطعات مثلاً قسمت‌های نوار نقاله باعث می‌شود تا این جرم و گردوغبار وارد قسمت‌های پایینی شده و درنتیجه باعث خرابی در بردهای الکترونیکی   شود. پس باید توجه داشته باشید که هرچند روز تردمیل خود را غبارروبی کرده و تردمیل را با آب و شیشه‌پاک‌کن تمیز کنید.

عدم سرویس سنسور سرعت

ازجمله عوامل مهمی که می‌توان گفت علت خرابی تردمیل می‌باشد سنسور سرعت می‌باشد. با توجه به اهمیت این قطعه سعی کنید به‌طور سالیانه سنسور سرعت دستگاه را سرویس کرده تا عمر دستگاه شما طولانی‌تر شده و این عمل باعث افزایش عملکرد تردمیل می‌شود. چنانچه مشکلی برای سنسور به وجود آید تردمیل دچار خرابی می‌شود.

انواع خطاها و ارورهای تردمیل (Treadmill errors)

ارور کد ۰

این ارور که به‌طورمعمول و زیاد اتفاق می‌افتد نشان می‌دهد که ایرادی در قسمت کلید ایمنی تردمیل شما وجود دارد و باید این ایراد برطرف گردد.

ارور کد ۱

نمایش این ارور بر روی صفحه‌نمایش تردمیل نشان می‌دهد که مشکل دستگاه مربوط به برد تردمیل هست و نیاز به بررسی و تعمیر دارد.

ارور کد ۲

این ارور و خطا بیشتر نشان‌دهنده این است که سنسور سرعت تردمیل دچار مشکل شده است. سنسور سرعت تردمیل معمولاً در کنار غلتک عقبی تردمیل قرار دارد.

ارور کد ۳

این ارور نشان می‌دهد که خرابی و مشکل مربوط به موتور بوده و یا اینکه سنسورهای سرعت سیگنال را دریافت نکرده و دچار اختلال شده‌اند و نیاز به سرویس و یا تعمیر دارند.

ارور کد ۴

معمولاً وقتی سیم برق موتور شیب قطع می‌شود این ارور نمایش داده می‌شود که نشان‌دهنده عدم اتصال برق در موتور شیب است.

ارور کد ۵

با نمایش این ارور دستگاه نشان می‌دهد که ولتاژ برق ورودی کم بوده و همچنین نشان‌دهنده این است که برد تغذیه نیز می‌تواند دچار مشکل شده باشد و نیاز به بررسی دارد.

ارور شماره ۶

با مشاهده این ارور می‌توان فهمید که آی سی دستگاه دچار مشکل شده است و این کد و ارور نشان‌دهنده بروز مشکل در آی سی برد درایور تردمیل می‌باشد.

ارور E6 –E7

وقتی تردمیل روی شیب گیرکرده باشد موتور شیب تردمیل کار نمی‌کند و تردمیل این ارور را نمایش می‌دهد. همچنین ممکن است برد کنترل شیب دچار مشکل شده باشد.

ارائه خدمات شبانه روزی در گروه اسپورت فیکس

ما با خدمات ویژه خود به صورت 24 ساعته و بدون تعطیلی همراهتان خواهیم بود تا به محض بروز مشکلات در تعمیر تردمیل شما علاوه بر برطرف نمودن مشکلات فعلی آن، از بروز مشکلات احتمالی بعدی نیز جلوگیری نماییم.

نحوه ارائه خدمات در گروه اسپورت فیکس

شما می توانید در 24 ساعت شبانه روز با استفاده از فرم درخواست، اطلاعات مربوطه را ثبت کنید تا کارشناسان ما برای مشاوره و بررسی دقیق و تعیین تکنسین مرتبط با دستگاه و مشکل مربوطه با شما تماس گیرند. سپس تکنسین مربوطه به محل شما اعزام شده و پس از تعیین نوع تعمیر و قطعات تعویضی لازم و تعیین هزینه خدمات و قطعات نسبت به تعمیر تردمیل شما اقدام می نماید.

دستگاه های تعمیر شده و قطعات تعویض شده به مدت 3 ماه شامل گارانتی می باشد.