ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

09224142577

021-36624492

insta:Sportfix_group
 

تهران، بلوار امام رضا(ع)، مجتمع تجاری خانواده

اسپورت فیکس

هدف شما از دستگاه الپتیکال چیست؟

علیرغم تصورات غلط رایج، تمرینات الپتیکال بسیار سودمند هستند. آنها یک فرم شدید تر ورزش هستند که کالری را می سوزاند و تعادل را در بدن بهبود می بخشد.

این ماشین ها در ورزشگاه یا در منزل به راحتی راه اندازی و استفاده می شوند و یک راه خوب برای سرعت بخشیدن به قدرت به، ران، فلکسورهای ران و پایین و بالاتنه و همچنین افزایش استقامت شما هستند.

تمرینات الپتیکال میتواند تمام بدن شما را تقویت کند.

تمرینات الپتیکال مانند تمرینات قلبی، همچون  راه رفتن، پیاده روی و دوچرخه سواری، شبیه تمرینات هوازی هستند مهم این است که هدف شما کدام قسمت بدن شما می­باشد. هنگامی که شما راه می روید یا  می­دوید، شما در  پایین تنه کار می­کنید.

تمرین الپتیکال هم بالاتنه و هم پایین تنه را تحت تاثیر قرار می­دهند. به طور معمول سرینی، چهارگوشه، همسترینگ، ساق پا و ماهیچه درشت نی را هدف قرار می دهد. هنگامی که ران خود را در طول حرکت تیراندازی، حرکت می دهید، هم در همسترینگ و هم در سرینی خود کشش را احساس خواهید کرد.

 

تمرین با الپتیکال می تواند به کاهش وزن و افزایش استقامت قلبی کمک کند.

 

برخی از افراد واقعا فکر می کنند تمرین با الپتیکال خسته کننده یا به اندازه کافی چالش برانگیز نیستند، داده های بدست آمده غیراز این مطلب را بیان می کنند. تمرین با الپتیکال به همان اندازه تردمیل در کاهش وزن، استقامت و تسکین عضلانی موثر است.

الپتیکال یک ابزار عالی برای افزایش استقامت قلبی عروقی است که بیشترین گروه های عضلانی را فعال می­کند بنابراین افزایش سوخت و سازرا در پی دارد، اما  در تمرینات قدرتی کمی محدود است. اگر کاهش وزن هدف شما باشد، پس الپتیکال گزینه ای عالی است،  اما زمانی که  این تمرینات با  تغذیه و رژیم غذایی مناسب ترکیب شود.

الیپتیکال یکی از دستگاه­هایی است که برای قلب و عروق در مردان و زنان استفاده می­شود، به خصوص اگر شما دچار جراحت شده اید، یا شما باردار هستید و  یا یک سال پس از زایمان می­توانید استفاده کنید.