ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

09224142577

021-36624492

insta:Sportfix_group
 

تهران، بلوار امام رضا(ع)، مجتمع تجاری خانواده

اسپورت فیکس

تعمیر تردمیل خانگی و باشگاهی

 گروه اسپورت فیکس در حوزه های مختلف تعمیر و نصب همچون تعمیرات تردمیل، تعمیرات دوچرخه ثابت، تعمیرات الپتیکال، تعمیرات صندلی ماساژ، نصب و تعمیر دستگاه های بدنسازی پارکی و فضای باز و تعمیرات دوچرخه و اسکوتر مشغول خدمت رسانی است. این تعمیرات در محل مشتری صورت گرفته و نیازی به حضور فیزیکی مشتری نمی باشد. شعار گروه اسپروت فیکس ارائه خدمات با کیفیت و با هزینه مناسب در راستای تکریم به مشتری است. خدمت رسانی سریع به مشتریان برای این گروه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. شما می توانید تنها با یک پیام ما را در کنار خود داشته باشید. 
 
3 نشانه هایی که تردمیل شما نیاز به تعمیر دارد:

1- دستگاه شروع  به کار نمی­کند و یا به درستی کار نمی کند.

2- هر صدایی که از قبل وجود نداشت، می­شنوید، مانند ضربه زدن، تیک زدن، سوزاندن، خراشیدن یا مانند این! هر ماشین، قطعات متحرکی دارد که سر و صدا ایجاد می کند، اما اگر آن صدا به طور قابل توجهی بلندتر به نظر می رسد طبیعی نیست، و مشکلی در حال رخ دادن است.

3- نوار نقاله(نوار پیاده روی) لیز یا چسبیده است.

یکی از رایج ترین مواردی که نیاز به تعمیر دارند. با گذشت زمان، هر دو نوار نقاله(نوار پیاده روی) و تسمه تردمیل(تسمه محرک) شل خواهد شد و باید تنظیم و تراز شود. اگر با هر بار گام برداشتن نوار نقاله که روی آن راه می­روید مکث می­کند مشکلی وجود دارد. میزان سفت کردن تسمه بسیار مهم است زیرا سفت کردن بیش از حد می­تواند باعث آسیب به موتور دستگاه شود.