ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

09224142577

021-36624492

insta:Sportfix_group
 

تهران، بلوار امام رضا(ع)، مجتمع تجاری خانواده

اسپورت فیکس

تعمیر و تعویض روکش نیمکت و دستگاه

گروه اسپورت فیکس به عنوان گروه تخصصی و تعویض روکش نیمکت و دستگاه یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر روکش نیمکت و دستگاه میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

گروه اسپورت فیکس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر روکش نیمکت و دستگاه با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

گروه اسپورت فیکس ارائه دهنده خدمات به تمام برندهای داخلی و خارجی نیمکت و دستگاه می باشد.

تعمیر و تعویض روکش نیمکت و دستگاه در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص اسپورت فیکس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. استفاده کنندگان از نیمکت و دستگاهها در منازل، باشگاه ها و سازمانها می توانند به سادگی از خدمات گروه اسپورت فیکس در تعمیر و تعویض روکش نیمکت و دستگاه استفاده کنند.

تعمیر و تعویض روکش نیمکت و دستگاه به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. می توان با مقداری تحقیق و مطالعه نیازهای عمومی و پیش پا افتاده را برطرف کرد. اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند. منظور از نگهداری نیمکت  این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیر و تعویض روکش نیمکت و دستگاه خود پیدا نکنیم.