ساعات کار : شنبه تا جمعه - 09:00-23:00

 

09224142577

021-36624492

insta:Sportfix_group
 

تهران، بلوار امام رضا(ع)، مجتمع تجاری خانواده

اسپورت فیکس

تعمیر صندلی ماساژ

گروه اسپورت فیکس به عنوان گروه تخصصی و مجاز تعمیر صندلی ماساژ یکی از تخصصی‌ترین مراکز سرویس و تعمیر صندلی ماساژ میباشد که سالهاست به‌صورت کاملاً تخصصی و علمی در این زمینه فعالیت دارد.

گروه اسپورت فیکس با داشتن متخصص‌ترین تعمیرکاران در سطح شهر تهران و کرج توانسته‌ تجربه چندین ساله خود را در تعمیر صندلی ماساژ با علم روز دنیا گره بزند و یکی از مراکز تعمیر به‌روز در این زمینه باشد.

گروه اسپورت فیکس ارائه دهنده خدمات به تمام برندهای داخلی و خارجی صندلی ماساژ می باشد.

با ما تماس بگیرید.

نصب و تعمیر صندلی ماساژ در کمترین زمان ممکن توسط تعمیرکاران متخصص اسپورت فیکس در محل شما انجام می شود. از این رو هیچ نیازی به مراجعه حضوری شما و یا انتقال و جابه جایی دستگاه معیوب وجود ندارد. استفاده کنندگان از صندلی ماساژ در منازل، باشگاه ها و سازمانها می توانند به سادگی از خدمات گروه اسپورت فیکس در تعمیر صندلی ماساژ استفاده کنند.

تعمیرات صندلی ماساژ به دانش فنی احتیاج دارد و برای کسانی که تخصصی در این رابطه ندارند پیشنهاد نمی شود. می توان با مقداری تحقیق و مطالعه نیازهای عمومی و پیش پا افتاده را برطرف کرد. اینکه چگونه از وسیله خود نگهداری کنیم را همه به صورت غریزی می دانند. منظور از نگهداری این است که چه کارهایی انجام دهیم یا ندهیم تا نیازی به تعمیرات صندلی ماساژ خود پیدا نکنیم. در ادامه به ارائه مطالبی در مورد صندلی ماساژ و تعمیرات آن اشاره می کنیم.

صندلی ماساژور بهترین انتخاب برای کسانی است که مایل به لذت بردن از ماساژ کامل بدن در خانه بدون نیاز به حضور در مراکز ماساژ یا استخدام یک ماساژور حرفه ای هستند. طیف گسترده ای از صندلی های ماساژور در حال حاضر در دسترس هستند که ارائه کننده انواع تکنیک های مختلف ماساژ هستند. بنابراین ماساژ کامل بدن در حال حاضر به راحتی در خانه شما امکان پذیر است.

مدل های مختلف و مارک های صندلی ماساژ، ویژگی های متنوعی را ارائه می دهند. همه آنها مزایای خود را دارند و ممکن است مشکلاتی را نیز داشته باشند. شما باید نیازهای خود را به منظور انتخاب صندلی ماساژ ایده آل شناسایی کنید. صندلی های ماساژور گران قیمت هستند، بنابراین حفظ و نگهداری آن ها امری بسیار مهم است. ممکن است دچار خرابی شوند و ما به فکر تعمیر آن ها بیافتیم. در این مقاله ما درباره چگونگی خرابی و نحوه تعمیر صندلی ماساژور مطالبی را بیان می کنیم، با ما همراه باشید.

مشکلات و خرابی های صندلی ماساژور

۱- صندلی ماساژ روشن نمی شود

برای هر گونه آسیب یا نصب نامناسب، کلید برق خانه و سیم برق صندلی ماساژ خود را بررسی کنید. شما باید اطمینان حاصل کنید که منبع تغذیه (پریز برق) قدرت کافی برای به کار انداختن صندلی را داشته باشد. خروجی برق را می توان با اتصال هر دستگاه دیگری مانند رادیو بررسی کنید تا ببینید آیا برق جریان دارد یا خیر. اگر یک فیوز سوخته دارید، باید برق را قطع کرده و یک فیوز جدید را جایگزین کنید. اگر سیم صندلی آسیب دیده، ممکن است لازم باشد که آن را تعمیر یا تعویض کنید.

اطمینان حاصل کنید که قطعات به درستی وصل شده اند، سپس می توانید بر روی مرحله دیگری برای شناسایی مسئله و اصلاح آن حرکت کنید.

۲- کنترل های حرارتی عمل نمی کنند

حالت گرمادهی صندلی ماساژور را فعال کنید.

بررسی کنید که آیا سطح گرما را در تمام قسمت های کمر خود دریافت می کنید.

اگر گرمایش را احساس نکردید، با فروشنده صندلی ماساژ خود تماس بگیرید.

 

 

۳- تکنیک های ماساژ به درستی کار نمی کنند

اگر صندلی ماساژور شما به طور ناگهانی متوقف شد، صندلی را خاموش و آن را مجددا روشن کنید.

اطمینان حاصل کنید که عملکرد ماساژ به طور مناسب مطابق با موقعیت بدن شما عمل می کند. اگر متوجه شوید که غلتک های ماساژ قادر به رسیدن به قسمت های دیگر بدن مانند شانه ها نیستند، باید موقعیت خود را مطابق با صندلی تنظیم کنید.

اگر پشت صندلی در دو طرف کار نمی کند و یا اگر قسمت نشیمنگاه صندلی نیز عمل نمی کند (غلتک ها حرکت نمی کنند)، ممکن است نیاز به جایگزینی تعمیر موتور باشد. (از تعمیرکار مجاز کمک بگیرید)

معمولا وقتی ماساژ را شروع می کنید، کیسه های هوا ممکن است نویز (سر و صدا) کمی را در هنگام باد شدن ایجاد کنند. اگر کیسه های هوا سر و صدای ایجاد می کنند، اما پر از باد نمی شوند، باید اتصال لوله های هوا را بررسی کرد. اگر قسمت شکسته ای پیدا کردید، لوله سالم را جایگزین کنید.

یکی دیگر از مشکلات رایج این است که پمپ هوا باعث صدای بلند می شود. در این صورت شما باید لوله مرتبط با کیسه هوا را بررسی کنید.

بررسی کنید که آیا موتور ایجاد صدا می کند یا خیر. اگر نمی توانید صدای موتور را بشنوید، این نشان می دهد که یک مشکل در صندلی است که ممکن است لازم به تعمیر و یا تعویض قطعات باشد.

اگر تمام قسمت های دیگر صندلی به خوبی کار می کنند و شما متوجه شدید که ماساژ پا و ساق پا به درستی کار نمی کند، این قطعات را جایگزین کنید.

 

 

۴- ریموت کنترل کار نمی کند

اگر ریموت کنترل به درستی کار نکند، اتصال کابل ریموترا بررسی کنید. اگر اتصال کابل به طور ایمن وصل شده و به طور کلی ریمت کار نمی کند، ممکن است لازم باشد آن را جایگزین کنید.

برخی از ریموت کنترل ها دارای چراغ های LED هستند و گاهی اوقات تنها چراغ ها کار نمی کنند (با فروشنده برای تعمیر یا تعویض آن تماس بگیرید).

اگر صندلی کار نمی کند و ریموت کنترل سالم است، مشکل ممکن است در عملکرد صندلی یا کابل اتصال ریموت کنترل به صندلی باشد (با تعمیرکار مجاز تماس بگیرید).

 

 

۵- هشدارها و مشاوره

اگر صندلی ماساژور شما خوب کار نکند و شما هنوز هم تحت ضمانتنامه (گارانتی) هستید؛ بهتر است که به طور مستقیم برای هر گونه تعمیر و نگهداری با فروشنده خود تماس بگیرید.

اگر صندلی که خریداری کرده اید برای ساختار بدن شما راحت نیست، قبل از خرید حتما مبل ماساژ را امتحان و تست کنید.

صندلی ماساژ را جهت تعمیر و یا هر عمل دیگری باز و قطعات آن را از هم جدا نکنید، ممکن است گارانتی شما باطل شود. بهترین کار این است که بعد از مشاهده هر گونه مشکل به تعمیرکار مجازمراجعه نمایید.  

سخن نهایی اینکه

صندلی ماساژ با استفاده از بهترین مواد و اجزا ساخته شده است. این ماشین ها برای نگهداری آسان هستند. آنها دارای جنس بدنه محکم و با دوام هستند و ممکن است با استفاده نا مناسب دچار خرابی و سایش شوند. بسیاری از آن ها قابلیت شستشو دارند.

 

استفاده درست از صندلی ماساژور باعث می شود آن ها به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت برای شما تا سالیان دراز کار کنند. اگر صندلی ماساژ شما کار نمی کند و شما قادر به تشخیص مشکل نیستید ، بهتر است با یک متخصص برای اطمینان از مشکل و پیدا کردن یک راه حل برای تعمیر یا تعویض قطعات، تماس بگیرید.